RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izšla je 94. številka revije Naš utrip

Objavil: Urednik .

Izšla je 94. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Vabilo na redno letno skupščino društva Utrip za leto 2023; Odprtje novega prostora – pisarne društva; Novoletna zabava; Izlet v Dobovo; Delavnica zdravja; Anketa o digitalni pismenosti starejših; Gostovanje v oddaji na Planet TV; Elektrostimulacija srca nekoč in danes (prof. dr. Juš Kšela, dr. med.); Mirowski in defibrilator; Vabilo na predavanje v okviru projekta Sožitje - za večjo varnost v cestnem prometu; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu.

V celoti si jo lahko ogledate in njeno pestro vsebino preberete tudi na tej spletni strani!

Če prikaz v vašem brskalniku ni ustrezen, kliknite TUKAJ