RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izšla je 93. številka revije Naš utrip

Objavil: Urednik .

Izšla je 93. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Obiskali smo Kras – Štanjel in Dutovlje; Vabilo na novoletno zabavo; Je hipertenzijo res potrebno zdraviti? (Prim. Matija Cevc, dr. med.); Praznovanje 25. obletnice delovanja organizacije FIHO; Martinovanje 2023; Delavnica za zdravo življenje; Šmarješke Toplice 2023; Terme Šmarješke Toplice, 14. 4. – 21. 4. 2024; Vabilo na izlet z vlakom v Terme Paradiso v Dobovo; Vabilo na delavnico zdravega načina življenja; Zgodovina vina; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu.

V celoti si jo lahko ogledate in njeno pestro vsebino preberete tudi na tej spletni strani!

Če prikaz v vašem brskalniku ni ustrezen, kliknite TUKAJ