RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Vabilo na izlet v Novo mesto in Bazo 20

Objavil: Urednik .

Vabimo vas na izlet, ki bo 30. 9. 2021. Zbrali se bomo na Avtobusni postaji Ljubljana pod uro, odhod avtobusa bo ob 8:00.

Cilj našega tokratnega izleta bo Novo mesto, kjer bomo najprej obiskali Dolenjski muzej, potem pa se bomo odpravili proti Bazi 20. Do Baze 20 vodi krajša gozdna pot (približno 20 minut hoje), zato je priporočljiva ustrezna obutev.

Na poti nazaj se bomo ustavili v Žužemberku in imeli kosilo v gostilni Zupančič.

V Ljubljano se bomo vrnili okrog 18. ure.

Prijave bomo zbirali preko elektronskega naslova društva Utrip Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. in preko društvenega telefona 031 651 532 med 19. in 21. uro do 28. 9. 2021.

Cena izleta je 20 €.

Vse udeležence prosimo, da imate pri sebi potrdilo PCT!

 

Vabljeni!

 

Predsednica društva UTRIP

Vesna Pongrac