RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Nagovor predsednice društva ob koncu pandemije

Objavil: Urednik .

Predsednica društva Vesna Pongrac

Drage članice in dragi člani!

Upam, da smo vsi zdravo in uspešno preživeli ta nepričakovani dogodek, ki se je imenoval korona virus oziroma bolezen Covid-19. Nepričakovana epidemija nam je preprečila veliko dogajanja v društvu, odpadla je tudi letna skupščina, saj je bila prav takrat, 13. 3. 2020, uradno razglašena epidemija v Sloveniji. Sedaj vam z veseljem sporočam, da smo se ponovno lotili dela in da se kmalu spet vidimo. Za začetek smo predvideli izlet v Slovenske gorice v začetku julija. Določili smo nov termin rehabilitacije v Šmarjeških toplicah, ki bo 11.-18. 10. 2020 (pogovarjamo se o možnosti unovčitve bona za 200 EUR, ki nam ga velikodušno podarja država). Zopet bomo telovadili, plavali, hodili na izlete in pohode. V jesenskem času bomo organizirali vsaj eno delavnico zdravega življenja ter predavanje. O vseh podrobnostih boste pravočasno obveščeni.

Želim vam, da ostanete zdravi, pazite nase in kmalu spet na snidenje!

Predsednica društva Vesna Pongrac