RAZGIBAJMO TELO
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP

Vabilo na majski izlet v Radovljico

Objavil: Urednik .

Društvo Utrip vabi na majski izlet v Radovljico. Zbrali se bomo 30. maja 2024 8.00 na glavni železniški postaji pod uro. Vožnja z avtobusom bo trajala približno eno uro.

V Radovljici bomo deležni vodenega ogleda po Čebelarskem muzeju, mestnem jedru ter Lekarniškem muzeju.

Kosilo bomo imeli v Hiši Linhart, ki je prejemnica Michelinove zvezdice. Po kosilu pa se bomo posladkali še v butični Radolški Čokoladnici.

Cena izleta je 30€. Prijavite se lahko po elektronski pošti ali preko telefona 031 651 532, med 19. in 21. uro do 27. maja.

Vesna Pongrac

Vabilo na delavnico zdravega načina življenja

Objavil: Urednik .

Društvo UTRIP vabi na delavnico zdravega načina življenje in sicer 29. maja, od 15.00 do 17.00. Delavnica bo potekala na Univerzitetnem kliničnem centru v Ljubljani, na Zaloška cesti 7, v predavalnici 4.

Na delavnici bomo merili vrednosti holesterola, trigliceridov, krvni sladkor in ostale dejavnike tveganja.

Vesna Pongrac

Vabilo na meritve telesne zmogljivosti (SLOfit)

Pozdravljeni,

V četrtek, 9.5., imamo na Fakulteti za šport SLOfit meritve, kjer lahko preverite svojo telesno zmogljivost. Na voljo sta dva termina, in sicer 9:15 in 9:45. Prijaviti se je potrebno preko anketne povezave https://1ka.arnes.si/a/2c104039.

Prostih je le še nekaj mest, zato tisti, ki ste zainteresirani, pohitite s prijavo. Bodo pa naslednje meritve tudi 18. junija in lahko pridete tudi takrat. Prijave za junijske meritve bodo odprte v prvi polovici junija. Vas obvestim.

Lepe praznike in lep dan vam želim!

Lp, Jerneja Premelč

Vabilo na predavanje Telesna zmogljivost starejših

Vabilo na predavanje

TELESNA ZMOGLJIVOST STAREJŠIH

Doc. dr. Jerneja Premelč

Predavanje bo v četrtek 25. aprila 2024 ob 15. uri v 1. predavalnici v pritličju UKC, Zaloška 7, v Ljubljani.

Predavanje boste lahko spremljali preko zooma, in sicer preko naslednje povezave: https://uni-lj-si.zoom.us/j/97448977143 (Meeting ID: 974 4897 7143)