RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


V A B I L O
Društvo srčnih bolnikov s spodbujevalnikom UTRIP
prireja
DELAVNICO ZDRAVEGA NAČINA ŽIVLJENJA,
v četrtek, 8. maja 2014
od 14.30 do 16.00,
v predavalnici št. 4 Univerzitetnega kliničnega centra

V sklopu delavnice bodo potekale meritve vrednosti holesterola in glukoze v krvi, meritve krvnega tlaka, telesne teže ter opredelitve indeksa telesne mase. Izračunavali  bomo ogroženost za srčno žilne bolezni, svetovali glede zdrave prehrane in psiho fizične aktivnosti in odgovarjali na vaša vprašanja o zdravju in življenju. Na delavnici bodo sodelovali zdravniki in sestre kliničnega oddelka za kirurgijo srca in ožilja iz UKC Ljubljana.

VLJUDNO VABLJENI!
 Predsednica društva Polona Leskovec