RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izlet na Zasavsko Sveto goro

Objavil: Urednik .

Zbrali smo se v soboto, 28. februarja, in se odpeljali proti Litiji in prispeli do železniške postaje Sava. Začeli smo s hojo, pot je bila pokrita z listjem, na nekarerih mestih nas je še spremljal sneg. Bil je čudoviti pomladni dan, ki je kar klical po uživanju v naravi.

Zasavska Sveta gora je priljubljena izletniška točka, ki se nahaja med Litijo in Izlakami. Z vrha, na katerem stoji župnijska cerkev Marijinega rojstva, se nam odpre lep razgled na Posavsko hribovje. Ob jasnem vremenu seže pogled vse do Snežnika prek Julijskih alp , ter do bližnjih Kamniško savinjskih alp.