RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Šola zdravega življenja v Šmarjeških toplicah

Objavil: Urednik .

utripovciZbrali smo se v nedeljo, 11. marca, in se odpeljali na enotedenski aktivni odmor. Imeli smo voden vsakdan. V nedeljo popoldan smo imeli sprejem in se seznanili, kako bo potekalo naše celotedensko bivanje v toplicah. Dobili smo program, ki je bil zelo pester. Zjutraj smo se zbrali v bazenu za jutranjo gimnastiko. Po zajtrku smo imeli rezervirano vadbo v fitnesu, nato telovadbo v telovadnici. Ob pol enajstih smo se zbrali in začeli  z nordijskim potepanjem, ki je trajal od 60 - 120 minut. Na pohodih smo se zabavali in pripovedovali šale. Imeli  smo  cilj, ki se je končal s dobro dolenjsko malico, seveda se tudi cvička nismo branili. Potem je bil odmor za kosilo. Vsako popoldne je bilo rezervirano za predavanje. Ob večerih pa smo imeli različne razvedrilne igre, kot je pantomima, kviz, tombola, ples. Tako smo si nabrali moči in dobre volje za življenje, ki ga z optimizmom lažje prenašamo.

 

 

(za povečan prikaz kliknite slike in nato še gumb Celoten zaslon)