RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Planinski izlet na Veliko planino

Objavil: Urednik .

Na predzadnjo oktobrsko soboto smo se v toplem jesenskem dnevu podali na Veliko planino. Zbrali smo se pri okrepčevalnici Jurček v vasi Krivčevo, ki se nahaja med Kamnikom in Savinjsko dolino. Od tam nas je pot vzpenjaje nesla proti planini Kisovec, po dobri uri hoje smo prispeli na planino Kisovec, skozi gozd ožarjen z jutranjim soncem in razkošen v jesenskih barvah .Narava je bila en sam jesenski kras, ob poti smo občudovali jesenske cvetlice in številne gobe,med katerimi so bile tako užitne kot tudi tiste, ki so užitne le enkrat. Velika planina nam je postregla s čudovitim razgledom na gorsko verigo Grintavcev. Vzdušje je bilo prešerno in zadovoljni ter polni energije smo se po nekaj urah vrnili domov.


Tekst in fotografije: Polona Leskovec