RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izlet na Mangartska jezera (1. oktobra 2011)

Objavil: Urednik .

Jesenski izlet na Mangartska jezera . Mangartska jezera ležijo na čelni moreni mangartskega ledenika, v mangartskem amfiteatru, ki ga obdaja kar 10 km mangartskih sten. Posebno impresivni vtis je pozimi, kjer ni nikogar, ki bi motil tišino.  Vendar se prava lepota mangartskih jezer skriva  na pobočjih,  pod poncami, kjer imate občutek da ste v pravljici. Vreme je dodalo svojo piko na  "I " Ob čudovitem oktoberskem dnevu z dobro voljo in radovednostjo smo uživali v lepotah narave. .V fotografiji je povedano vse, kar smo doživeli .