RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izlet v Novo mesto in Dolenjske toplice - 30. januarja 2010

Objavil: Urednik .

V soboto, 30. januarja, je v Ljubljani zelo močno snežilo. Kljub slabemu vremenu smo se izletniki  zbrali v polnem številu tako da je bil avtobus skoraj popolnoma zaseden.. Prvi postanek smo napravili v Novem mestu, kjer smo si v Jakčevem domu ogledali razstavo del slikarja Božidarja Jakca. Pot smo nadaljevali v Dolenjske toplice in po prijetnem kopanju v termalnem bazenu smo se odpeljali v Žužemberk, kjer so nas v gostilni Zupančič  postregli z odličnim kosilom. Dobre volje smo se vrnili nazaj v zasneženo Ljubljano.

(za povečan prikaz kliknite slike in nato še gumb Celoten zaslon)