RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Fitnes naših članov (v BIT-Centru pri Štepanjskem naselju)

Objavil: Urednik .

Na skupščini društva 1.3. 2008 je g. Kukič objavil, da se bomo v sredo, 5.3.2008, sestali v hotelu BIT-Center pri Štepanjskem naselju, kjer nam bo naša vaditeljica Jerneja razložila pravilno in učinkovito uporabo naprav za fitnes. Naš poziv je doživel velik uspeh, saj se nas je zbralo več kot 15 članov, ki smo pozorno prisluhnili gdč. Jerneji, ki nam je najprej razložila kako naj vadba poteka, potem pa nas je popeljala do posameznih naprav. Vsakemu izmed nas je izmerila njegovo moč in kondicijo, ter vsakemu izdelala individualni plan vadbe za prihodnje dni. Nad strokovnostjo gdč. Jerneje smo bili zelo navdušeni in smo sklenili, da bomo začeli redno prihajati na fitnes. Člane, ki se te predstvavitve niste udeležili, vabimo, da se nam pridružite v sredo, 19. marca ob 8 uri zjutraj, da se bomo spoznali še z vadbo na ostalih orodjih.
Ob tej priložnosti bi želeli še enkrat obvestiti vse člane, da ima društvo UTRIP dve prenosni karti za vsak dan od 7h zjutraj do 23 ure, kar pomeni, da se lahko fitnesa udaleži vsak dan do 28 članov z vadbo po 1 uro skozi ves mesec. Istočasno lahko koristita karto le dva člana, zato si morate čas  za vadbo telefonično rezervirati v naprej po  telefonu št. 01 548 00 55. S seboj prinesite člansko izkaznico društva UTRIP!