RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Vabilo na meritve telesne zmogljivosti (SLOfit)

Objavil: Urednik .

Pozdravljeni,

V četrtek, 9.5., imamo na Fakulteti za šport SLOfit meritve, kjer lahko preverite svojo telesno zmogljivost. Na voljo sta dva termina, in sicer 9:15 in 9:45. Prijaviti se je potrebno preko anketne povezave https://1ka.arnes.si/a/2c104039.

Prostih je le še nekaj mest, zato tisti, ki ste zainteresirani, pohitite s prijavo. Bodo pa naslednje meritve tudi 18. junija in lahko pridete tudi takrat. Prijave za junijske meritve bodo odprte v prvi polovici junija. Vas obvestim.

Lepe praznike in lep dan vam želim!

Lp, Jerneja Premelč