RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
IZVRŠILNI ODBOR NAŠEGA DRUŠTVA


Nagovor predsednice društva ob koncu pandemije

Objavil: Urednik .

Predsednica društva Vesna Pongrac

Drage članice in dragi člani!

Upam, da smo vsi zdravo in uspešno preživeli ta nepričakovani dogodek, ki se je imenoval korona virus oziroma bolezen Covid-19. Nepričakovana epidemija nam je preprečila veliko dogajanja v društvu, odpadla je tudi letna skupščina, saj je bila prav takrat, 13. 3. 2020, uradno razglašena epidemija v Sloveniji. Sedaj vam z veseljem sporočam, da smo se ponovno lotili dela in da se kmalu spet vidimo. Za začetek smo predvideli izlet v Slovenske gorice v začetku julija. Določili smo nov termin rehabilitacije v Šmarjeških toplicah, ki bo 11.-18. 10. 2020 (pogovarjamo se o možnosti unovčitve bona za 200 EUR, ki nam ga velikodušno podarja država). Zopet bomo telovadili, plavali, hodili na izlete in pohode. V jesenskem času bomo organizirali vsaj eno delavnico zdravega življenja ter predavanje. O vseh podrobnostih boste pravočasno obveščeni.

Želim vam, da ostanete zdravi, pazite nase in kmalu spet na snidenje!

Predsednica društva Vesna Pongrac