RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izšla je 80. številka revije Naš utrip

Objavil: Urednik .

Izšla je 80. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Izzivi aterosklerotične bolezni arterij; Novoletni nagovor; Božiček na telovadbi; Vabilo na majski izlet v Zasavje; Izlet v Olimje in Terme Olimia; Pohod na Govejek; Prof. dr. Denton Arthur Cooley, legenda srčne kirurgije; Vabilo na delavnico zdravega načina življenja; Marčevska križanka in rešitev decembrske; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu

V celoti si jo lahko ogledate in njeno pestro vsebino preberete tudi na tej spletni strani!

Če prikaz v vašem brskalniku ni ustrezen, kliknite TUKAJ