Izšla je 94. številka revije Naš utrip

Izšla je 94. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Vabilo na redno letno skupščino društva Utrip za leto 2023; Odprtje novega prostora – pisarne društva; Novoletna zabava; Izlet v Dobovo; Delavnica zdravja; Anketa o digitalni pismenosti starejših; Gostovanje v oddaji na Planet TV; Elektrostimulacija srca nekoč in danes (prof. dr. Juš Kšela, dr. med.); Mirowski in defibrilator; Vabilo na predavanje v okviru projekta Sožitje - za večjo varnost v cestnem prometu; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu.

V celoti si jo lahko ogledate in njeno pestro vsebino preberete tudi na tej spletni strani!

Vabilo na predavanje Kako ohraniti zdrave možgane

Vabilo na predavanje

KAKO OHRANITI ZDRAVE MOŽGANE

Prof. dr. Zvezdan Pirtošek MD, PhD

Predavanje bo v ponedeljek 26. februarja 2024 ob 15. uri v 1. predavalnici v pritličju UKC, Zaloška cesta 7, v Ljubljani.

Vljudno vabljeni!

Predsednica Društva UTRIP

Vesna Pongrac

Izšla je 93. številka revije Naš utrip

Izšla je 93. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Obiskali smo Kras – Štanjel in Dutovlje; Vabilo na novoletno zabavo; Je hipertenzijo res potrebno zdraviti? (Prim. Matija Cevc, dr. med.); Praznovanje 25. obletnice delovanja organizacije FIHO; Martinovanje 2023; Delavnica za zdravo življenje; Šmarješke Toplice 2023; Terme Šmarješke Toplice, 14. 4. – 21. 4. 2024; Vabilo na izlet z vlakom v Terme Paradiso v Dobovo; Vabilo na delavnico zdravega načina življenja; Zgodovina vina; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu.

Izšla je 92. številka revije Naš utrip

Izšla je 92. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Vabilo na izlet na Kras (Štanjel, Pepin vrt v Dutovljah); Miha Leskovec (Mengeš, 29. 7. 2023); Izvedba delavnice zdravega načina življenja; Pogoji kvalitetnega staranja (Prim. Matjaž Lunaček, dr. med.); Novi sedež društva; Ali je hipertenzijo res potrebno zdraviti (Prim. Matija Cevc, dr. med.); Varno na cesti; Vabilo na delavnico zdravega načina življenja; Zgodovinski kotiček - Talasoterapija; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu.

Vabilo na otvoritev novega sedeža društva

Spoštovane članice in člani, sopotnice in sopotniki in somišljeniki društva UTRIP.

Sporočamo vam veselo novico, da bomo v

torek 5.decembra 2023

ob 11. uri

odprli vrata našega društvenega sedeža in prostora

v Mostah Proletarska ulica 1 v Ljubljani, v prvem nadstropju soba 131.

Prostori se nahajajo v bivši občini Moste-Polje, poleg tržnice Moste.

Tja vozijo avtobusi št. 2,9,13 in 20 – izstop tržnica Moste

Mestna Občina Ljubljana nam je omogočila pridobitev prostora.

Program otvoritve:

- ob 12. uri pozdravni govor predsednice Vesne Pongrac
- kulturni program
- sledilo bo družabno srečanje z manjšo pogostitvijo

VLJUDNO VABLJENI IN VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI

Ljubljana, 20.11.2023